Sa radem cu PolyGram

Doar o vorba sa-ti mai spun
User avatar
SOLO
Moderator
Posts: 1881
Joined: 25 Sep 2008, 22:42
Location: Milan

Re: Sa radem cu PolyGram

Post by SOLO »

Poly ...

Vad ca te simti ca la tine acasa continuand pe linia asta . Ok , o sa spui ca momolo te-a jignit mai intai si tot asa . Eu iti raspund anticipat ca ti-ai facut-o cu mana ta , ai observat ca nu ti-am raspuns la intrebarea adresata mie , pt. ca era pierdere de timp din partea mea . Momolo nu a putut sa se abtina si bine a facut . Iti spun atat , fiecare lasa de la el atat cat este dispus si cat poate iar daca ai nelamuriri in ceea ce priveste un forumist folosesti PM sau lamuresti chestiunile contactand moderatorii . Aici scuipatul pe strada este interzis , iar daca forumul asta nu e pe placul tau du-te pe hi-hi ca acolo e mai "open-minded la chestii de-astea"

avertisment->suspendare temporara->ban definitiv , in caz ca vrei sa faci cariera pe-aici . Considera-l ca pe un avertisemnt ..

Sarbatori misto , pe placul tau !

solo
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

PolyGram
Posts: 200
Joined: 26 Feb 2010, 09:35
Location: Viseu de Sus, Maramures

Re: Sa radem cu PolyGram

Post by PolyGram »

Solo,
te contrazici singur sau esti uituc. Hai sa vedem:
SOLO wrote:Hai ca e funny , mai radem si noi ca doar oameni suntem .
PolyGram , asta e al tau , distreaza-ne :mrgreen:
solo
SOLO wrote:Poly ... Vad ca te simti ca la tine acasa continunad pe linia asta . Ok , o sa spui ca momolo te-a jignit mai intai si tot asa . Momolo nu a putut sa se abtina si bine a facut .
solo
Mi-ai deschis un subiect special si mi-ai cerut sa te/va distrez. Am continuat pe linia trasa de tine. M-ai intai ma inviti frumos in casa, apoi, cand vezi ca momolo s-a suparat pt asta si pt ca nu i-ai cerut aprobare, ma scoti cu suturi in fund. Frumos. Multumesc. foarte amabil.

Momolo m-a jignit si ... bine a facut - vorba ta. Orice face momolo e bine, normal. Orice spune momolo e un adevar absolt. Momolo are dreptate intotdeauna. Momolo le stie pe toate.

Si apropo de invitatie. Momolo m-a invitat public, aici pe forum, la el acasa (in cazul in care ajung prin Bucuresti) ca sa ascult pick-up lui. Aveam de gand sa merg in Bucuresti la acea intalnire audiofila si l-am contactat prin mp. Am schimbat 2-3 mesaje legate de acea intalnire, dar dupa ce l-am intrebat daca sambata sau duminica e liber si disponibil, n-a mai raspuns. Deci, a pozat doar frumos pt fanii lui. Cand sa onorez invitatia, ce constat? Nici urma de amablitate,ospitalitate, bunavointa. Asa ca sa nu-mi spuna mie ca eu am doua fete, ca ale lui nici nu le poti numara de multe ce sunt.

Si, cum ziceai, a facut bine ca nu s-a putut abtine si m-a jignit. Poti sa-mi explici de ce? Dar daca eu nu ma pot abtine, nu fac bine? E cu dubla masura pe acest forum, e alba-neagra.

In alta ordine de idei... m-ai avertizat pt ce?(avertizarea ai adaugat-o mai tarziu, probabil ca nu din proprie initiativa) Pt ca am facut niste glume? Dar nu tu mi-ai cerut sa continui? Ai uitat?

Apoi, cum sa fac cariera pe acest forum? Nu se poate. E interzis. Numai momolo poate si are dreptul. Cariera mea umbreste caiera lui? De asta ti-e frica? De asta ai primit ordin sa ma avertizezi?

PS: Sarbatori MISTO?!? Ce-i asta?! Asa vorbesc tiganii...
Singura cale de a aprecia digitalul este sa nu asculti vinilul

User avatar
SOLO
Moderator
Posts: 1881
Joined: 25 Sep 2008, 22:42
Location: Milan

Re: Sa radem cu PolyGram

Post by SOLO »

omule , tu esti turc ?

Foloseste PM sau distreaza-ne fara sa te iei de oameni .

Topicul asta se inchide pt. ca nu ma face sa rad si nici nu am chef sa schimb numele topicului in "S-a suparat vacarul pe sat" .
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

Locked