hifi-stereo la 1 an de la lansare

Doar o vorba sa-ti mai spun
kaav
Posts: 2233
Joined: 19 Oct 2008, 18:33

Re: hifi-stereo.eu 1 an de la lansare !

Post by kaav »

Adrian_2k8 wrote:Eu sunt putin nebun. E grav? :)
Este ca sarea in bucate sa lasi usor din frau gandurile sa-si faca damblaua (sau mai mult :mrgreen: ) ; ca si atunci cand scotzi un caine la aer....
La Multzi Ani !

User avatar
SOLO
Moderator
Posts: 1881
Joined: 25 Sep 2008, 22:42
Location: Milan

Re: hifi-stereo.eu 1 an de la lansare !

Post by SOLO »

Jos aveti bannerul de la WTA , acolo e realitatea . Oricum nimeni nu pretinde ca suntem cei mai
tari la capitolul trafic . Consider important un echilibru intre trafic si calitatea continutului . Nu mi-ar placea sa platim hosting pentru o droaie de forumisti care nu au nimic de spus .
De-asta zic "putini da buni "

solo
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

DNA
Posts: 75
Joined: 02 Dec 2009, 19:15

Re: hifi-stereo.eu 1 an de la lansare !

Post by DNA »

momolo wrote: am facut destule boacane in timp :roll: ! (exemplu, de curand am vrut sa-i scriu un pm lui oake si in loc de asta i-am sters un post pe forum confundand doua butoane intre ele. ....... Acum imi este frica si sa splituiesc posturi sau alte operatiuni, ii scriu lui SOLO sa faca el!)
:lol: :mrgreen:
Mai ştiu eu pe unul care apasă pe butoane aiurea ...

Vreau să vă spun şi eu ceva, la aniversarea a doi ani de existenţă.
Cu cât mai multe forumuri, cu atât mai bine.
Acestea sunt asemenea unor cluburi. Intri, vezi dacă îţi place atmosfera, pleci, revii, nu mai calci niciodată, sau îţi rezervi un loc doar al tău.
Nu cred în unirea comunităţilor, indiferent de gen. Când văd o comunitate strâns unită, instinctiv ştiu că ceva este în neregulă. Oamenii sunt diferiţi şi este bine că este aşa.

Ok, back to work ...
Vă urez la mulţi ani şi ca timpul petrecut pe forum să vă producă plăcere !
Last edited by DNA on 26 Oct 2010, 11:05, edited 1 time in total.

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: hifi-stereo.eu la 1....2.....etc ani de la lansare !

Post by momolo »

DNA wrote:Mai ştiu eu pe unul care apasă pe butoane aiurea ...
la fraza asta dai dovada de caracter si finete! Tot respectul din partea mea!

Ai fi putut sa spui ca o data, de mult, cand tu erai pe un fost forum, in functie de moderator si eu simplu user, ai apasat gresit, mi-ai inlocuit un text cu textul tau dupa care eu am facut scandal.
Sincer iti spun ca atunci si ceva vreme dupa aceea nu te-am crezut (ca a fost o simpla greseala de butoane).

Insa acum, dupa ceva timp scurs de atunci, te cred 100%.

Timpul este cel care scoate intotdeauna adevarul la lumina. A trebuit sa patesc si eu acelasi lucru, spre noroc nu a fost grav, doar am sters/disparut un post benign, dar astfel am vazut pe pielea mea ca se poate si am mai vazut ceva ( a nustiucata oara! ) - aparentele inseala, cu totii putem ajunge in anume circumstante atat de potrivite incat sa parem altceva decat ceea ce suntem. Asta se poate intampla si in viata, caz in care poate fi foarte grav!

In concluzie - iti multumesc pentru delicatetea de care ai dat dovada!
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

Locked