Alegere pick-up !!!

Analogic, digital, sisteme audio, casti, revelatii si review-uri
Post Reply
rosario
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2010, 15:43

Alegere pick-up !!!

Post by rosario »

Va salut , am nevoie de ajutor in alegerea unui pick-up , de preferat din orasul din care sunt (Timisoara).

Pe acest forum am observat ca multa lume lasa pe planul secund cd-ul , majoritatea amicilor mei asculta de pe cd dar si de pe computer , nu prea am unde sa ascult un platan sa pot sa-mi dau seama daca merita sau nu , am citit ca ar conta foarte mult combinatia dozei cu bratul.

Am vazut cateva modele pe olx dar nu stiu care merita si care nu , se poate cumva o lista scurta cu cateva modele de pe acest site (olx.ro) si la ce sa fiu atent cand testez un pick-up din punct de vedere tehnic.

Va multumesc pentru sfaturi , o zi buna tuturor.

User avatar
hondaru
Posts: 317
Joined: 31 Oct 2010, 06:35
Location: La tara...
Contact:

Re: Alegere pick-up !!!

Post by hondaru »

Ai ceva spirit de observatie insa nu ai observat se vede si regulamentul. Ar trebui sa te prezinti intai la rubrica dedicata. Apoi putem incerca un dialog dar recomandarea este sa citesti bine forumul inainte de a interba ceva, topicul acesta a mai fost discutat in diverse forme.
◄◄ REW ► PLAY ▌▌PAUSE █▌STOP ►► FF
Daca nu ajungi sa te pierzi in muzica atunci muzica se pierde in sistemul tau

rosario
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2010, 15:43

Re: Alegere pick-up !!!

Post by rosario »

Se poate muta atunci topicul , da am vazut ca se vb de alegerea unui pick-up in mai multe topicuri , am zis sa incerc si eu sa cer o parere dar sunt prea mic se pare .

User avatar
hondaru
Posts: 317
Joined: 31 Oct 2010, 06:35
Location: La tara...
Contact:

Re: Alegere pick-up !!!

Post by hondaru »

Nu esti mic deloc, doar un pic grabit sa aflii ceea ce doresti la un click distanta tipic pentru generatia PC. Prezentarea in rubrica dedicata ajuta membrii forumului in a-ti da sfaturi pertinente. Citind cel elalte topicuri dedicate este un semn de respect ptr restul membrilor care iti vor da sfaturi. Poate cei care dau sfaturi au investit timp si bani pentru a afla informatii pe care dumneata le doresti instant si te simti lezat daca raspunsul este altul decat cel asteptat. Scuze de offtopic!
◄◄ REW ► PLAY ▌▌PAUSE █▌STOP ►► FF
Daca nu ajungi sa te pierzi in muzica atunci muzica se pierde in sistemul tau

Post Reply