Piega

Analogic, digital, sisteme audio, casti, revelatii si review-uri
User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15651
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Piega

Post by momolo »

Ia legatura cu puff si iti da el unul de medie de la Morel (de pus in auto). Dar poti folosi niste cutii mai ieftine, pe astea le poti face suport pentru vaze flori, mai ales ca acum iese liliacul.
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

kaav
Posts: 2240
Joined: 19 Oct 2008, 18:33

Re: Piega

Post by kaav »

Ar incapea o tufa zdravana de liliac in gaura de la difuzorul de bas :lol:
Am ajuns la concluzia ca nu imi foloseste la nimic sa ma mai stresez pe tema boxelor actuale. La concluzii cu mult mai obiective o sa ajung dupa ce imi schimb sursa (dac-ul) care vreau sa fie net superior la ce am acum. Indiferent daca voi ramane cu Piega sau cu niste monitoare active, sursa trebuie sa o schimb.
Anumite concluzii negative pot influienta doar persoanele care nu le-au ascultat sau care le cunosc dar nu sunt pe gustul lor. Pentru cineva care le-a ascultat si le plac (persoane apropiate in cazul meu), parerea mea despre ele, pentru acele persoane este irelevanta. Fiecare are si perceptii dar si asteptari, diferite. Da, este delicat hobby-ul asta.
O sa mai recitesc despre situatii in care anumite persoane pasionate de acest hobby, au atasat intr-o cutiutza mica deasupra boxelor existente, difuzorul care s-a considerat potrivit, dar pana acolo, sa fie sursa schimbata.

Post Reply