Calitate cablu USB

DAC, Linux, NAS, Servere, Formate digitale
User avatar
johndoe21ro
Posts: 777
Joined: 27 Jun 2015, 23:36
Location: Craiova

Re: Calitate cablu USB

Post by johndoe21ro »

Sincer, dupa ultimele 5 postari ale tale, practic consecutive, tind sa cred ca iti place foarte mult sa fii in centrul atentiei, sa-ti faci reclama. Din pacate, postarilor tale le lipseste intelepciune, substanta, informatie, valoare... Poate ca nu ai vrut decat sa fii in centrul atentiei. Avand in vedere lipsa aparitiei altor discutii, cred ca nici asta nu ai capatat. Postarea mea nu a vrut sa fie un flame. M-am gandit ca in al 12-lea ceas poate iti dai seama de adevarul spuselor mele si... schimbi macazul. In caz contrar, situatia va deveni in scurt timp penibila, trista.
O seara frumoasa, cat mai linistita!
Triangle Magellan Concerto 2; AQ Everest; Vitus Audio SS-010 Mk2; AQ Dragon HC; AQ WEL XLR; Chord Qutest w UpTone JS-2; SOtM tX-USBultra & Paul Hynes SR5-12XL; AQ Diamond USB; Gryphon PowerZone; Stillpoints UltraSS; Solid Tech Hybrid

Soul
Posts: 110
Joined: 12 Nov 2010, 22:24

Re: Calitate cablu USB

Post by Soul »

Ai dreptate,rog adminul sa sterga prostiile pe care le-am spus,e un forum onorabil și utile sunt informațiile și experiența celor care au ce împărtăși,caterinca merge altundeva,imi cer scuze!
[URL=https://matchnow.info]Optimal Сasual Dating[/URL]

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Calitate cablu USB

Post by momolo »

johndoe21ro wrote:Sincer, dupa ultimele 5 postari ale tale, practic consecutive, tind sa cred ca iti place foarte mult sa fii in centrul atentiei, sa-ti faci reclama. Din pacate, postarilor tale le lipseste intelepciune, substanta, informatie, valoare... Poate ca nu ai vrut decat sa fii in centrul atentiei.
sunt de aceeasi parere, as fi scris identic!
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

User avatar
hpavictor
Posts: 127
Joined: 26 Apr 2009, 09:42
Location: Romania Bucuresti

Re: Calitate cablu USB

Post by hpavictor »

*** editat de moderator cu avertisment pentru offtopic si flame *** Data viitoare pauza 2 saptamani.
Leonardo Fibonacci :  F(n) = F(n–1) + F(n–2)

User avatar
_BGD_
Posts: 415
Joined: 09 Oct 2018, 13:56
Location: Bucuresti

Re: Calitate cablu USB

Post by _BGD_ »

Ca o mica paranteza, a auzit cineva mixerul in boxe??

Nu nu, mixerul ala de bucatarie! Sub forma de parait/gajait in boxe, direct proportional cu viteza de rotatie a paletelor mixerului.

Nu mi-a venit sa cred!

Post Reply