Group Buy

Doar o vorba sa-ti mai spun
Post Reply
User avatar
hondaru
Posts: 317
Joined: 31 Oct 2010, 06:35
Location: La tara...
Contact:

Group Buy

Post by hondaru »

Ma gandeam ca asa ceva nu prea s-a intamplat pe la noi si ar cam fi timpul sa incepem/incercam si noi.

Ca tot se apropie 8 Martie si este si ziua noastra cumva am in vedere cumpararea unor acareturi ptr vinil in speta coperti EXTERIOARE din carton si "chiloti" (coperta interioara) din hartie cu plastic interior pentru LP de 12'.
Voi lua si niste coperti exterioare tot din carton ptr Single.
Am pretentia ca cei care se inscriu sa se gandeasca de doua ori in privinta cantitatii si sa se puna in pielea celui care face comanda si plateste o gramada de bani si primeste un purcoi de obiecte care daca apoi cel care a facut comanda se razgandeste va trebui manipulat, stocat, vandut, etc.
Deci solicit seriozitate si maturitate din partea celor participanti. Procesul va fi absolut transparent si fiecare banut va fi justificat cu documente.
Cei ce doresc va rog sa ma contactati pe MP si sa-mi alocati un timp pentru raspuns de 1-2 zile.
As dori sa fac comanda externa pe 8 Martie pentru a o putea receptiona pana pe 22.
Pentru usurinta voi onora comenzile celor din Bucuresti, cei din provincie pot comanda sub rezerva ca vor aranja transportul pe spezele lor eu neavand timp sa ambalez si sa duc la posta colete. Mai multe detalii pe privat.
Cei care vor face comenzi aiurea si nu ridica produsul comandat vor fi facuti public pe forum ca neseriosi.

Mentionez ca fac aceasta actiune pur din punct de vedere forumistic, colegialistic si nu voi avea nici un castig financiar. Adaus comercial ZERO. Trebuie precizat ca transportul va fi impartit proportional cu suma investita din suma totala pentru a fi echitabil pentru toata lumea.
◄◄ REW ► PLAY ▌▌PAUSE █▌STOP ►► FF
Daca nu ajungi sa te pierzi in muzica atunci muzica se pierde in sistemul tau

User avatar
hondaru
Posts: 317
Joined: 31 Oct 2010, 06:35
Location: La tara...
Contact:

Re: Group Buy

Post by hondaru »

Pun in continuare link-ul cu produsele ce se vor cumparate:
interioare: http://www.ebay.de/itm/100-x-LP-Innenhu ... RK:MESE:IT" onclick="window.open(this.href);return false;
Cantitatea va fi bineinteles mult mai mare estimez la 1500 bucati
exterioare LP: http://www.ebay.de/itm/25-x-LP-Cover-we ... 541a5e95ac" onclick="window.open(this.href);return false;
exterioare Single: http://www.ebay.de/itm/20-Single-Cover- ... 5d4d410e9b" onclick="window.open(this.href);return false;
Pretul transportului inca nu a fost stabilit intrucat variaza functie de greutatea coletului final. Am promisiunea ca va fi un pret de cuplaj si nu vom plati pentru fiecare in parte. Estimez undeva pe la 20 Euro pentru tot coletul. Oricum factura va fi facuta pubilca tuturor celor implicati.
Daca aveti propuneri mai bune sunt deschis. Atentie nu toti vor sa trimita in Romania! Este de evitat UK.
◄◄ REW ► PLAY ▌▌PAUSE █▌STOP ►► FF
Daca nu ajungi sa te pierzi in muzica atunci muzica se pierde in sistemul tau

Post Reply