Vand receiver Onkyo TX-NR5008 NOU

Aici ne vindem si cumparam trancotele
Post Reply
teodoralex
Posts: 5
Joined: 06 Jul 2015, 10:37

Vand receiver Onkyo TX-NR5008 NOU

Post by teodoralex »

Salutare la toata lumea...Sunt nou pe acest forum - de cand a fost sabotat ,,hifi multimedia,, nu mai tin legatura cu cei in domeniu. Am vazut ca pe aici se discuta si de aparatura high end si sunt pasionat de asa ceva........dar sa nu va plictisesc trec la subiect ; am cumparat un receiver Onkyo TX-NR5008 (cap de serie) - Aparatul nu l-am scos din cutie este NEFOLOSIT. Acte, factura, garantie etc...De aceea il dau cu predare personala. Motivul pentru care nu l-am folosit este ca am prins un contract in strainatate in domeniul sanitar si mi-am luat zborul din tara.....Specificatiile sunt pe net, pentru cunoscatori . Am dat pe el 97 mil. (2200 Eur.) si il dau cu 1250 Eur.....Poate intereseaza pe cineva asa ceva.....
P.S. trimit poze si detalii pe email, aici nu-mi da voie sau nu ma pricep sa pun poze ...

teodoralex
Posts: 5
Joined: 06 Jul 2015, 10:37

Re: Vand receiver Onkyo TX-NR5008 NOU

Post by teodoralex »

teodoralex wrote:Salutare la toata lumea...Sunt nou pe acest forum - de cand a fost sabotat ,,hifi multimedia,, nu mai tin legatura cu cei in domeniu. Am vazut ca pe aici se discuta si de aparatura high end si sunt pasionat de asa ceva........dar sa nu va plictisesc trec la subiect ; am cumparat un receiver Onkyo TX-NR5008 (cap de serie) - Aparatul nu l-am scos din cutie este NEFOLOSIT. Acte, factura, garantie etc...De aceea il dau cu predare personala. Motivul pentru care nu l-am folosit este ca am prins un contract in strainatate in domeniul sanitar si mi-am luat zborul din tara.....Specificatiile sunt pe net, pentru cunoscatori . Am dat pe el 97 mil. (2200 Eur.) si il dau cu 1250 Eur.....Poate intereseaza pe cineva asa ceva.....
P.S. trimit poze si detalii pe email, aici nu-mi da voie sau nu ma pricep sa pun poze ...
up

teodoralex
Posts: 5
Joined: 06 Jul 2015, 10:37

Re: Vand receiver Onkyo TX-NR5008 NOU

Post by teodoralex »

up

Post Reply