Vand boxe Vienna Acoustics Klimt The Kiss

Aici ne vindem si cumparam trancotele
Post Reply
Turbor
Posts: 18
Joined: 15 Feb 2009, 16:34
Location: Ghermanesti

Vand boxe Vienna Acoustics Klimt The Kiss

Post by Turbor »

De vanzare boxele din titlu in stare foarte buna , cu standurile originale, accesoriile si ambalajele pentru transport.
Au fost cumparate de la Opensound. Pret de lista: 15500euro

Date Tehnice si marketingul de rigoare:
http://www.vienna-acoustics.com/index.p ... 9-14-25-16" onclick="window.open(this.href);return false;
Pentru poze accesati linkul: https://photos.google.com/album/AF1QipM ... cAPoGYtYW-" onclick="window.open(this.href);return false;

Pret: 4200Euro

Date de contact:
Alexandru Doscan
Tel: 0722874238
Mail: alexdoscan@gmail.com

User avatar
johndoe21ro
Posts: 777
Joined: 27 Jun 2015, 23:36
Location: Craiova

Re: Vand boxe Vienna Acoustics Klimt The Kiss

Post by johndoe21ro »

Link-ul pentru fotografii nu merge!
Triangle Magellan Concerto 2; AQ Everest; Vitus Audio SS-010 Mk2; AQ Dragon HC; AQ WEL XLR; Chord Qutest w UpTone JS-2; SOtM tX-USBultra & Paul Hynes SR5-12XL; AQ Diamond USB; Gryphon PowerZone; Stillpoints UltraSS; Solid Tech Hybrid

Turbor
Posts: 18
Joined: 15 Feb 2009, 16:34
Location: Ghermanesti

Re: Vand boxe Vienna Acoustics Klimt The Kiss

Post by Turbor »

Nu reusesc sa-mi dau seama de ce nu merge linkul cu pozele. Tot ce pot face este sa trimit poze pe mail celor interesati.

Pret nou 4000euro.
Ofer bonus o pereche de suporti Bassocontinuo Tabla.(1500 euro pret de lista).

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Vand boxe Vienna Acoustics Klimt The Kiss

Post by momolo »

Turbor wrote:Nu reusesc sa-mi dau seama de ce nu merge linkul cu pozele
din ce mi s-a intamplat si mie, daca sunt logat si copiez linkul, acesta nu mai merge daca nu sunt logat si evident nu merge pentru nimeni. Se pare, exista un link dedicat pentru toata lumea pe care trebuie sa-l copiezi (dar nu stiu pe unde l-au ascuns). Eu nu mi-am batut capul, interfata Goagal este din ce in ce mai idiotica spre cretina (acum ani de zile era foarte ok dar cu timpul astia le incurca pe toate) insa am gasit o metoda indirecta - am linkul (copiat pe undeva) cu care pot ajunge la contul meu de poze picasa chiar daca nu sunt logat, este defapt linkul universal. Procedura e astfel - pun pozele noi cand, evident, sunt logat (ca altfel nu am cum). Apoi ma deloghez si dupa aceea imi accesez propriul cont cu linkul respectiv. In acest caz, orice poza (care e setata publica si se vede public) are un link functional pe care il pot copia si pune oriunde, inclusiv aici in forum.
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

Post Reply