cumpar amplificator Dual CV-1

Aici ne vindem si cumparam trancotele
Post Reply
randunel
Posts: 37
Joined: 09 Jan 2018, 19:36

cumpar amplificator Dual CV-1

Post by randunel »

Nu tin sa arate foarte bine dar ma intereseaza sa fie pe deplin functional si sa nu aibe "interventii". Ofer 150-200 euro in functie de aspect. Multumesc de atentie.

ps nu ma intereseaza alte modele

Dadix
Posts: 438
Joined: 03 Jun 2016, 11:06

Re: cumpar amplificator Dual CV-1

Post by Dadix »

Vad ca te intereseaza amplificatoarele cu tuburi. Uite un site cu asa ceva dar cu amplificatoare nemtesti:
http://www.tube-classics.de/TC/GermanTu ... gtable.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

randunel
Posts: 37
Joined: 09 Jan 2018, 19:36

Re: cumpar amplificator Dual CV-1

Post by randunel »

Multumesc de link, este foarte bun pentru cine cauta asa ceva. Eu raman la CV-1 , ma intereseaza doar acest model pentru o comparatie directa cu altceva.

bibanu
Posts: 54
Joined: 02 Nov 2017, 09:39
Location: Otopeni

Re: cumpar amplificator Dual CV-1

Post by bibanu »

CV1 are banda de frecvența limitata , putere mică , curat cam 2x2W , nu merită banii , poate doar de colectie .

randunel
Posts: 37
Joined: 09 Jan 2018, 19:36

Re: cumpar amplificator Dual CV-1

Post by randunel »

bibanu wrote:CV1 are banda de frecvența limitata , putere mică , curat cam 2x2W , nu merită banii , poate doar de colectie .
Mai Adi, daca tu il ai de vanzare mai ieftin , eu nu ma supar. :D . Citeste ce am scris mai sus.

bibanu
Posts: 54
Joined: 02 Nov 2017, 09:39
Location: Otopeni

Re: cumpar amplificator Dual CV-1

Post by bibanu »

randunel wrote:
bibanu wrote:CV1 are banda de frecvența limitata , putere mică , curat cam 2x2W , nu merită banii , poate doar de colectie .
Mai Adi, daca tu il ai de vanzare mai ieftin , eu nu ma supar. :D . Citeste ce am scris mai sus.
Inainte de a scrie acele rinduri , noaptea trecută , am citit ce ați scris , nu am nimic de vânzare , daca aveam vă contactam .

Post Reply