fapt divers

Doar o vorba sa-ti mai spun
Post Reply
kaav
Posts: 2233
Joined: 19 Oct 2008, 18:33

fapt divers

Post by kaav »

ma simt dator, macar cu faptul de............putin probabil ca o sa ne intalnim in ''real life'' si din perspectiva distantzei geografice care impune ''limite limitative'', macar sa stim cum aratam, macar atat.......
Attachments
santasdead.jpg
Last edited by kaav on 05 Feb 2010, 10:25, edited 1 time in total.

User avatar
SOLO
Moderator
Posts: 1881
Joined: 25 Sep 2008, 22:42
Location: Milan

Re: fapt divers

Post by SOLO »

Kaav , nu fi dezamagit.. chestia asta a dat kix pe majoritatea forumurilor :mrgreen:

solo
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: fapt divers

Post by momolo »

kaav, este laudabil ce vrei sa faci dar ti-ai pus vreodata problema ca niste nemernici pot intr-o zi sa-ti ia poza asta si sa te puna intr-un colaj/trucaj/film de batjocura sau orice altceva daca cumva le stai in gat ?

Dupa cum toti stiu si au vazut, asta s-a intamplat cu poza mea pe cloaca aia de forum.

De aceea cred ca putini sunt de acord cu punerea propriei poze pe net. Netul e un loc unde nu exista numai lume civilizata.
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

User avatar
Adrian_2k8
Posts: 227
Joined: 30 Mar 2009, 07:54
Location: Bucuresti

Re: fapt divers

Post by Adrian_2k8 »

Sau macar faceti in forum o sectiune privata, ferita de ochii pufarezilor (me included :P ), accesibila numai membrilor care si-au dovedit in timp seriozitatea. Asa se poarta pe alte forumuri.
"Netul este locul ideal unde omul aberant poate abera si se poate da ceea ce nu este." - by M _ _ _ _ o.

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: fapt divers

Post by momolo »

Ce rabdare a avut !!!!!!!!

http://www.chilloutzone.de/files/player ... CejXnHAS/c" onclick="window.open(this.href);return false;
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

Post Reply