vreau pickup

Analogic, digital, sisteme audio, casti, revelatii si review-uri
User avatar
Micky
Posts: 116
Joined: 04 Oct 2008, 11:49
Location: Eugene, OR, US

Re: vreau pickup

Post by Micky »

[quote="akaiofilpersonal am fost innebunit dupa cum arata pickup-ul ala al tau....pina am vazut filmul si m-am linistit complet. mishcarea de rotatie a "greutatilor" e obositoare, in schimb in repaus mi se pare ca arata tare bine. vorbesc exclusiv de efectul "optic" ca sa zic asa, nu de calitatea audio.[/quote]
Salut!
Am intalnit multi care sunt incantati de spectacolul care il fac acele greutati de sub platan in miscarea de rotatie dar si persoane care au spus ca acea miscare este obositoare. Pentru cei care nu agreaza acele contragreutati exista up-grade la ORBE SE sau cumpararea directa a modelului ORBE SE, eu nu l-am ascultat inschimb. Mie personal mi-a placut cand l-am vazut acum exact un an in Boston MA (US) si a fost unul din pick-up-urile incluse pe lista mea de achizitie.
Ma bucur ca va place aceasta tabla si va multumesc pentru urari. Ramane sa va tin la curent cu preul pe care o sa-l achizitionez. Pe lista care o am deja sunt nume foarte mari in domeniul acesta ramane doar sansa sa le pot asculta.

Bafta multa!

Post Reply