Cabluri alimentare diy

DIY, Accesorii , Tips&Tricks
User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Cabluri alimentare diy

Post by momolo »

Adrian_2k8 ai un avertisment din partea mea pentru semnatura si modul in care postezi aici pe acest forum. Ori iti corectezi situatia ori te duci dupa altii (de acelasi tip).
...Si apropos, nu e nimic legat de cabluri, e treaba oricui sa creada orice si sa sustina orice la subiectul cabluri. E vorba de altceva, atitudine care deja ti-ai dat-o pe fatza in ultima vreme.
Eu nu inteleg totusi ce mai cauti pe forumul meu ?!
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

User avatar
Adrian_2k8
Posts: 227
Joined: 30 Mar 2009, 07:54
Location: Bucuresti

Re: Cabluri alimentare diy

Post by Adrian_2k8 »

Hmmm... Clar m-am ramolit: eu tineam minte ca e forumul lui Solo. Altfel nici nu mai postam. :D

PS: Ati avut demisia mea in alb de cand m-am inscris aici. Cand decideti sa o folositi, asta va priveste.
"Netul este locul ideal unde omul aberant poate abera si se poate da ceea ce nu este." - by M _ _ _ _ o.

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Cabluri alimentare diy

Post by momolo »

Adrian_2k8 wrote:Clar m-am ramolit: eu tineam minte ca e forumul lui Solo. Altfel nici nu mai postam.
este forumul meu si al lui SOLO, un fapt evident cunoscut din prima secunda de catre toata lumea.

1) Acum ce incerci sa sugerezi prin "Altfel nici nu mai postam"? As dori sa ma lamuresti mai clar.

2) Unde este "demisia ta in alb" ?! Despre ce e vorba ? Eu nu-mi aduc aminte de nimic de genul asta. Ai fost intrat aici si ....prin alt user cumva ?! Te rog sa-ti explici afirmatiile ( eu defel nu am rabdare sa rascolesc prin posturi vechi, nu e genul meu insa e genul altora ).

3) Ma cunosti din "real-life"?! Eu habar nu am cine se afla in spatele userului Adrian_2k8 si nu ar fi deloc corect avand in vedere micile impunsaturi la care asist. In caz ca ne cunoastem, ar fi corect sa-mi spui cine esti, chiar si numai in pm. Nu de alta, dar daca exista probleme intre noi, sa le rezolvam. Deocamdata esti ascuns sub un nick name pe forumul meu (si nimic nu ma dezgusta mai mult ca lasitatea).
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

User avatar
SOLO
Moderator
Posts: 1881
Joined: 25 Sep 2008, 22:42
Location: Milan

Re: Cabluri alimentare diy

Post by SOLO »

Adriane ,

Ce conteaza al cui e forumul ? Aici avem reguli si moderatori , daca ai nelamuriri exista mesaj privat . Schimba semnatura aia si incearca sa scrii ceva interesant , altfel fa ca mine : Taci si invata .
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Cabluri alimentare diy

Post by momolo »

Adrian_2k8, ai amutit ?! Te-am intrebat unele lucruri.
SOLO wrote:Adriane ,
Ceva imi spune ca are orice alt nume inafara de Adrian.
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

User avatar
SOLO
Moderator
Posts: 1881
Joined: 25 Sep 2008, 22:42
Location: Milan

Re: Cabluri alimentare diy

Post by SOLO »

Momolo , gata STOP .
Adrian si-a blocat accesul ( harakiri ) si nu mai poate raspunde .
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Cabluri alimentare diy

Post by momolo »

Cam repede si-a facut felul ! A rezistat inscris din 2009 si acum din mai nimic s-a aruncat pe fereastra. Am banuiala ca purta cu el o mare rusine care-l apasa pe suflet.
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

KataLyn
Posts: 4
Joined: 04 Aug 2022, 11:09

Re: Cabluri alimentare diy

Post by KataLyn »

Salutare guys,am o nedumerire în ce privește lungimea unui cablu de alimentare,mă poate lămuri cineva cum ar trebui sa fie…..?Mulțumesc!

User avatar
momolo
Moderator
Posts: 15650
Joined: 02 Oct 2008, 10:11
Location: Bucuresti

Re: Cabluri alimentare diy

Post by momolo »

KataLyn wrote:
14 Sep 2022, 12:37
Salutare guys,am o nedumerire în ce privește lungimea unui cablu de alimentare,mă poate lămuri cineva cum ar trebui sa fie…..?Mulțumesc!
Da, e simplu, lungimea trebuie sa fie aia cat sa ajunga la priza.
Prostu' invata pe pielea lui, desteptu' pe-a altuia.

KataLyn
Posts: 4
Joined: 04 Aug 2022, 11:09

Re: Cabluri alimentare diy

Post by KataLyn »

Mulțumesc frumos!!!🙏

Post Reply