Vand CD player Arcam Alpha 5Plus modat.

Aici ne vindem si cumparam trancotele
acustik
Posts: 384
Joined: 19 Oct 2011, 11:32

Re: Vand CD player Arcam Alpha 5Plus modat.

Post by acustik »

revine la vanzare .
Exista un citat grozav al poetului Hafiz, el a spus: “Chiar si dupa tot acest timp, Soarele niciodata nu ii spune Pamantului: Imi esti dator”. Doar gandeste-te ce poate face o iubire ca aceasta! “Ilumineaza” o lume intreaga!(Dr.Wayne Dyer - Schimbarea)

User avatar
bongiorno
Posts: 100
Joined: 02 Aug 2016, 16:20

Re: Vand CD player Arcam Alpha 5Plus modat.

Post by bongiorno »

O precizare dezinteresata.
Toate! Toate CDM de la 0,1,2,4,9.....
Citesc si CD RW cu o singura conditie - electronica trebuie sa fie in stare foarte buna. Testat. Daca nu citesc, ori electronica ori laserul au probleme.
Cel mai mult m-au surprins CDM 0 si 1. Nu exista cdrw cand au fost inventate si.... citesc.

acustik
Posts: 384
Joined: 19 Oct 2011, 11:32

Re: Vand CD player Arcam Alpha 5Plus modat.

Post by acustik »

Am intele. Sincer, nu am mers atat de .. departe cu "experimentele"pe CDM -urile de la Philips, :D dar daca tu ai experimentat si e asa cum zici, ma rog, trebuie sa fie adevarat. 8) Ca sa fiu mai precis: vrei sa fac probe cu cd-rw? O pot face in weekend .
Exista un citat grozav al poetului Hafiz, el a spus: “Chiar si dupa tot acest timp, Soarele niciodata nu ii spune Pamantului: Imi esti dator”. Doar gandeste-te ce poate face o iubire ca aceasta! “Ilumineaza” o lume intreaga!(Dr.Wayne Dyer - Schimbarea)

User avatar
bongiorno
Posts: 100
Joined: 02 Aug 2016, 16:20

Re: Vand CD player Arcam Alpha 5Plus modat.

Post by bongiorno »

Iti urez spor la vanzare. Eu am surse cdp. Am pus aceasta precizare pentru a fi citita de poporul ascultator de cdpuri vintage si nu numai.

acustik
Posts: 384
Joined: 19 Oct 2011, 11:32

Re: Vand CD player Arcam Alpha 5Plus modat.

Post by acustik »

in continuare la vanzare.
Exista un citat grozav al poetului Hafiz, el a spus: “Chiar si dupa tot acest timp, Soarele niciodata nu ii spune Pamantului: Imi esti dator”. Doar gandeste-te ce poate face o iubire ca aceasta! “Ilumineaza” o lume intreaga!(Dr.Wayne Dyer - Schimbarea)

Post Reply