Criza anuleaza TAV Milano

Analogic, digital, sisteme audio, casti, revelatii si review-uri
Post Reply
SOLO
Moderator

Criza anuleaza TAV Milano

Post by SOLO »

Anul acesta Top Audio Video Show nu va avea loc . Nu cred ca s-a mai intamplat vreodata , motivatia fiind : criza . In acest timp nemtii pompeaza maximul intr-un eveniment asemanator .

solo
Every foot from the wall adds 1000$ to the sound
*Doneaza pentru libertatea si sustenabilitatea forumului

momolo
Moderator

Re: Criza anuleaza TAV Milano

Post by momolo »

Oau! Si eu speram ca poate anul asta ajung dupa ce am lipsit anul trecut!

Esti sigur ca nu-i doar un zvon ?

PS - totusi, nu se compara Germania cu Italia in situatia actuala din UE. Nemtii exporta ca porcii si aproape nu au somaj (doar estul fost comunist al Germaniei ce mai "salveaza" somajul aflat la o cota de vremuri bune) in timp ce Italia are peste 50% someri in randul celor sub 30 de ani si orbecaie economic intre diverse situatii de faliment iminent cu o clasa politica de bufoni si gargaragii. Asa ca, de unde bani de scule la fratii nostrii italieni ?!
Dar ar fi mare pacat ! In Italia sunt multi producatori care au meritat intotdeauna mai multa apreciere decat au avut.
prostia, ignoranta, lipsa educatiei elementare sunt cele mai letale arme de distrugere in masa.

TomJones

Post by TomJones »

Luna asta stiu ca a fost targul de la Munchen ...probabil e singurul de top ce se mai tine...
http://www.highendsociety.de/index.php/ ... d_moc.html" onclick="window.open(this.href);return false;

momolo
Moderator

Post by momolo »

TomJones... (vezi topicul dedicat expozitiilor :wink: )
prostia, ignoranta, lipsa educatiei elementare sunt cele mai letale arme de distrugere in masa.

Post Reply